Szkolenie MÓWCA w Biznesie

MÓWCA w Biznesie – Jubileusz 10-lecia Akademii Przemawiania ARBIZ

MÓWCA w Biznesie, w pracy i życiu

Jubileuszowe szkolenie z okazji 10-lecia  Akademii Przemawiania ARBIZ jest świetną okazją, by spotkać się na sali szkoleniowej i podzielić doświadczeniem i wiedzą o przemawianiu.

Jestem Trenerem Wystąpień Publicznych i działam w biznesie od wielu lat, mam bogate doświadczenie w zakresie przemawiania, co sprawia, że mogę wielu osobom skutecznie pomóc.

MÓWCA W BIZNESIE to osoba, która słowem sprawia, że inni wiedzą co robić, czują więcej, są lepsi. To przywódca, lider, kierownik i ekspert, którzy efektywnie się komunikują z innymi, dając szansę wielkiego rozwoju. Zdobywając wykształcenie, myślimy o swojej przyszłej pracy jako o zadaniach do wykonania, często nie zdając sobie sprawy, że bez komunikacji nie osiągniemy zbyt wiele.

To szkolenie jest taką pigułką moich doświadczeń oraz wiedzy z okresu ostatnich 10 lat, gdzie zagłębiałem się w tematyce komunikacji, wystąpień publicznych, autoprezentacji, prezentacji biznesowej, przemawiania.

Przez ostatnie 10 lat swojej kariery zawodowej wysłuchałem wielu wyznań swoich studentów podczas konsultacji i szkoleń, że trema, czasem nawet lęk nie pozwoliły im na odniesienie sukcesu. Trzymały ich z dala od ich możliwości i marzeń.

Spotkanie ze mną, często było dla moich studentów ostatnią deską ratunku, by odzyskać szacunek do siebie oraz pewność siebie w pracy. Moja pomoc była dla nich szansą na lepsze życie i przyśpieszenie kariery, a także sukces w biznesie.

Moja pomoc, była pracą od podstaw. Była drogą przez poznanie się nawzajem, odkrycie ich samych, a dopiero potem zbudowanie im fundamentu pod rozwój kompetencji komunikacyjnych.

Prezentacje, wystąpienia publiczne są dla wielu twierdzą nie do zdobycia, o ile nie pozna się tajników walki. Ja taką wiedze przekazuje otwarcie z dużym wsparciem dla studentów i cierpliwością. Oczywiście zdobycie niezbędnej wiedzy mówcy zajmuje nam trochę czasu. Trudno określić ile czasu będziemy potrzebować. Niewątpliwie trzeba zacząć i wyznaczyć sobie jakiś czas. Na początek może trzy miesiące, może dwudniowe szkolenie. Wielu decyduje się na kilka miesięcy na początek i widząc postępy dopiero wtedy decyduje o dalszej drodze rozwoju.

Podczas szkolenia z okazji jubileuszu 10-lecia Akademii Przemawiania ARBIZ poruszę tematy często wskazywane jako ważne.

 1. WIELCY Mówcy jako przykład do naśladowania.
  Chcemy wiedzieć, jak wielcy mówcy pokonywali swój strach, lęk i tremę.
  Sięgniemy do takich postaci jak: Abraham Lincoln, Winston Churchill, John F. Kennedy, Martin Luther King.
 2. TREMA mówcy.
  Są jednak rzeczy, których zrozumienie  może ci pomóc już dzisiaj usprawnić swoje prezentacje, a co najważniejsze zdjąć sobie z serca ciężar tremy. Być może pokonanie samej  tremy zmieni twoje podejście do wystąpień tak mocno, że zechcesz stać się sprawnym mówcą. Wiedza o tremie może wiele zmienić.
 3. AUTOPREZENTACJA mówcy.
  Jakość twojej komunikacji, a szczególnie wystąpień publicznych w dużej mierze zależy od oczekiwanej autoprezentacji. Już od dziecka podświadomie kreujemy własną autoprezentację, robiąc to intuicyjnie. W biznesie nasze oczekiwania i oczekiwania otoczenia mogą się różnić, tym bardziej wiedza może nam się przydać.

W biznesie i nie tylko od eksperta, lidera, managera, mówcy oczekujemy naturalności, komunikatywności czytelnej, prostej, bezpośredniej, wręcz zachęcającej do dalszej rozmowy.

Opanowanie tych umiejętności może uskutecznić naszą komunikację. Oczywiście  wiedza ta nie jest kluczem samym w sobie. Dopiero jej wdrożenie, konsekwentne wdrażanie daje szansę na sukces..

Dzisiaj zapraszam cię na jubileuszowe szkolenie „MÓWCA w Biznesie”, które odbędzie się 18.02.2019 w Poznaniu w Centrum konferencyjnym OGRODOWA 12. W dniu szkolenia mija właśnie 10 lat od mojego pierwszego szkolenia.

Podczas tego szkolenia podzielę się wiedzą i moim doświadczeniem w zakresie omówionych tremy, autoprezentacji i nagrywania przed kamerą.

By podnieść rangę tego wydarzenia i twoje zadowolenie chcę także rozlosować pośród uczestników wiele wartościowych nagród o łącznej wartości 8235 zł, takich jak:

 • jednodniowe szkolenie z ekspertem „Wystąpienia przed kamerą” o wartości 1270 zł,
 • indywidualna konsultacja dla mówcy o wartości 500 zł,
 • 10 bonów rabatowych z 50% rabatem na jednodniowe szkolenie,
 • 4 książki,
 • kalendarz notesowy,

To szkolenie będzie wydarzeniem, które otworzy cykl szkoleń, które rozwiną umiejętności oratorskie, prezentacyjne dla każdego zdecydowanego być z nami na „MÓWCA w Biznesie”.

Zapraszam